
Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 650W (BP025EU)
4 797 ₴
- В наявності
- Код: BP025EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже висока ефективність Pure Power 13 M 650W сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 94.2%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем. Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1 Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз’єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і 2 роз’єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем. Стабільність при різких стрибках навантаження Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління. Насолоджуйтеся тишею При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження. Висока стабільність напруг Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК. Зручність та сумісність Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 54.1А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | Активний |
| SATA | 5 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 2.32 кг кг |
| Напруження | 200-240 В |
| Габарити | 160x150x86 мм |
| Гарантія | 120 місяців |
| Довжина кабеля | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| ККД | 94.2% |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Міцність | 650 |
| Рівень шуму | 15.9 дБ |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 797 ₴





