
Відеодзвінок Reolink D340P (Video Doorbell PoE)
4 397 ₴
- В наявності
- Код: D340P
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відео з роздільною здатністю 2K+ Багата деталізація та широкий огляд Оцініть підвищену безпеку з D340P. Насолоджуйтесь чіткістю зображення 2K+ для детального перегляду як вдень, так і вночі. Біла версія із співвідношенням сторін 3:4 забезпечує огляд від голови до ніг, спрощуючи перевірку статусу посилок та запобігаючи крадіжкам з ганку. В якості альтернативи, чорна версія зі співвідношенням сторін 4:3 забезпечує широке горизонтальне охоплення, що ідеально підходить для відкритих просторів. Інтелектуальне виявлення без додаткової плати Розумний дзвінок забезпечує точне виявлення людей навколо ваших вхідних дверей, забезпечуючи додатковий рівень безпеки. Його біла версія також відстежує посилки, залишені біля ваших дверей, допомагаючи запобігти крадіжкам з ганку. Отримуйте миттєві сповіщення без затримок та скористайтеся функцією попереднього запису дверного дзвінка, яка записує 6 секунд відео до виявлення руху. Це відео з попередженням може виявити потенційні причини або допомогти в ідентифікації злочинців, підвищуючи ваш загальний захист.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 10 м |
| Вага | немає даних кг |
| Виявлення людини | є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Харчування | вбудований акумулятор |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 134°/97° |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| реле | немає |
| Робоча температура | -20°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х2560 |
| Розміри | 86.5x29x45.2 мм |
| Слот для microSD | до 256 ГБ |
| Тип встановлення | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | відеодзвінок |
| Тип під'єднання | дротові + бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 397 ₴











