
Мультиварка Cosori CRC-R501-KEU (KAAPRCCSNEU0002Y)
5 979 ₴
- В наявності
- Код: KAAPRCCSNEU0002Y
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готуйте без стресу та швидко зі зручною мультиваркою Cosori! Подвійні датчики температури та потужні нагрівальні компоненти забезпечують першокласну обробку найрізноманітніших продуктів. Пристрій за мінімальний час створить для вас ароматні шедеври, використовуючи 17 функцій. А антипригарне покриття та сумісність з посудомийкою робить Cosori легкою в обслуговуванні. - проста у використанні - 17 функцій приготування - керування дотиком - підтримка температури готових страв - вбудовані захисні функції - книга з рецептами та онлайн-посібник - парова чаша з нержавіючої сталі - основна чаша з антипригарним покриттям - в комплекті мірний стакан і 2 лопатки 17 функцій приготування На гастрономічні витвори мистецтва вже зачекалися ваші смакові рецептори! Мультипіч потішить ароматними композиціями, ідеально обробляючи продукти з розумними програмами. У вашому розпорядженні функції для приготування ячменю, кіноа, вівсянки, різних видів рису, ви можете обирати час та потрібну текстуру. Також є режими томління, пароварки, смаження, відкладений старт і підтримання температури. Сенсорна панель Зручна панель є інтуїтивно зрозумілою, навіть якщо ви ніколи раніше не взаємодіяли з таким типом пристроїв, вона допоможе готувати і швидко, і зручно, і смачно. Умовні позначення зорієнтують у функціоналі, додатково в інструкції ви знайдете детальне пояснення кожної іконки. Готуйте розумно, а не складно Під час 6-етапного процесу приготування мультиварка точно контролює температуру завдяки мікрокомп’ютеризованій технології Fuzzy Logic, а також кожен процес: розігрівання, поглинання води, нагрівання, кипіння, утворення пари та підтримання тепла. Залишок часу до фінішу показує дисплей. Гарно розрахувати співвідношення інгредієнтів допомагає маркування рівня води з внутрішньої сторони чаші. Ще більше переваг Cosori захищена від перегрівання, тому можете не турбуватися про її систему безпеки. Оскільки комплектуючі пристрою можуть похизуватися антипригарним покриттям і сумісністю з посудомийкою, то з очищенням також не буде проблем. Cosori підійде для приготування дитячих обідів, бренд не використовує токсичні речовини. А книга з рецептами завжди додаватиме до вашого раціону смачні та прості ідеї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COSORI |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Споживана потужність | 970 Вт |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.45 кг |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| У комплекті | мультиварка, чаша, чаша для приготування на пару, лопатка, мірна склянка, ополоник, книга рецептів, інструкція |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна кришка | відстутня |
| Колір корпусу | чорний із сірим |
| Кількість програм для готування | 17 програм |
| Паоварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Програми | рис, суп, джем/соус, соті, пиріг, на пару, повільне приготування |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 36.5 х 32.5 х 30.2 см |
| Розігрів | немає |
| Ручне налаштування | немає |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | Сенсорне |
| Фритюрниця | немає |
| Функція скороварки | без функції скороварки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 979 ₴











