
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 1000W (BP008EU)
9 190 ₴
- В наявності
- Код: BP008EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПЛАТИНОВИЙ СЕРТИФІКАТ. Високоефективна робота Блок живлення POWER ZONE 2 1000W сертифіковано за стандартами 80 PLUS Platinum і Cybenetics Platinum, завдяки чому його енергоефективність досягає 94,0%. Це призводить до зниження енергоспоживання, загальної прохолоднішої та тихішої роботи, а також багатьох інших переваг для вашої високопродуктивної системи. НАПІВПАСИВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ ПРИ НУЛЬОВИХ ОБЕРТАХ. Насолоджуйтеся тишею Великий 140-мм вентилятор Pure Wings 3 забезпечує прохолоду в POWER ZONE 2 потужністю 1000 Вт. При низькому навантаженні вентилятор повністю вимикається, поки його послуги знову не знадобляться для більш вимогливих операцій. Така пост-вентиляція вимагає короткого періоду охолодження (2-5 хвилин), щоб уникнути частих і дратівливих запусків і зупинок вентилятора. У поєднанні з великим вентилятором для активного охолодження цей блок живлення працює надзвичайно тихо в усіх сценаріях навантаження. ВЕНТИЛЯТОР PURE WINGS 3. Спеціально розроблений для POWER ZONE 2 Жоден блок живлення не схожий на інший. Тому be quite! змінили деякі аспекти відомого 140-мм вентилятора Pure Wings 3, щоб зробити його ідеальним для POWER ZONE 2 потужністю 1000 Вт. Цей вентилятор вирізняється надзвичайною надійністю і стане вашим надійним помічником на довгий час. Завдяки своєму великому діаметру вентилятор ефективно і тихо охолоджує внутрішню частину БЖ. ЗАХИСТІТЬ СВОЮ СИСТЕМУ НА МАЙБУТНЄ. З роз’ємом 12В-2x6 під кутом 90° у комплекті поставки POWER ZONE 2 1000W - це блок живлення ATX 3.1, який постачається з вбудованим роз’ємом 12V-2x6 для відеокарт нового покоління PCIe 5.1, а також 3 роз’ємами PCIe 6+2-pin для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Роз’єм 12V-2x6 з кутом 90°, що входить до комплекту постачання, не залишає сумнівів у тому, що цей блок живлення залишиться надовго. Все це робить POWER ZONE 2 1000W надзвичайно універсальним та ідеальним вибором для потужних систем сьогодення та майбутнього. НОВИЙ СТАНДАРТ ПОТУЖНОСТІ. Для великих перехідних навантажень POWER ZONE 2 забезпечує 1000 Вт безперервної потужності з однією масивною 12-вольтовою шиною. Навіть якщо відеокарта вимагає надмірної потужності на короткий час: Блок живлення POWER ZONE 2 1000W з легкістю впорається зі стрибкоподібним збільшенням потужності до подвійної номінальної потужності. Це забезпечує надійну роботу з наступним поколінням процесорів і відеокарт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Форм-фактор | ATX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 83.3А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | 1 |
| Floppy | немає |
| molex | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | Активний |
| SATA | 7 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 2.82 кг кг |
| Напруження | 100-240 В |
| Габарити | 160x150x86 мм |
| Гарантія | 120 місяців |
| Довжина кабеля | MB (20+4) pin — 600 мм; CPU (4+4) pin — 700 мм; CPU (8) pin — 700 мм; PCIE (6+2) pin — 3 х 600 мм; 16 PIN PCIe GEN5 — 600 мм; SATA — 550 + 150 + 150 + 150 мм; Molex + SATA — 550 + 150 + 150 + 150 мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| ККД | немає даних |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1 x140 мм |
| Міцність | 1000 |
| Рівень шуму | 27.2 дБ |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Platinum |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 190 ₴







