
Блок живлення be quiet! System Power 11 450W (BP009EU)
2 558 ₴
- В наявності
- Код: BP009EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1 System Power 11 — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження і є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та прийдешніх систем. Високоякісний вентилятор для тихої роботи System Power 11 оснащений якісним 120мм вентилятором, що змінює швидкість обертання в залежності від температурного режиму, забезпечуючи цим славетний низький рівень шуму be quiet! для систем початкового рівня. Перевірена надійність для CPU та GPU System Power 11 забезпечує стабільне та надійне живлення для CPU та GPU, що гарантує впевнену роботу системи навіть у режимі високих навантажень. Висока ефективність роботи Сертифікація System Power 11 за стандартом 80 PLUS Bronze з коефіцієнтом корисної дії до 89.0% є свідченням високої ефективності роботи цього блоку живлення. Стабільне живлення PCIe відеокарти System Power 11 забезпечує достатню потужність для вимогливих відеокарт. Спектр систем захисту від перевантажень по струму, перевищення чи заниження напруги, перегріву, коротких замикань та перевантажень забезпечують максимальну безпеку роботи вашої системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 37.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| molex | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | Активний |
| SATA | 5 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 1.7 кг кг |
| Напруження | 200-240 В |
| Габарити | 150x140 x86 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина кабеля | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| ККД | 89.7% |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Міцність | 450 |
| Рівень шуму | 18.6 дБ |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 558 ₴





