
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 1000W (BP005EU)
6 511 ₴
- В наявності
- Код: BP005EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pure Power 12 1000W сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.1%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 12 1000W є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем. Відповідність стандартам майбутнього Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1 Pure Power 12 1000W — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз’єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і 3 6+2-pin роз’єми PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем. Новий стандарт потужності Стабільність при різких стрибках навантаження Pure Power 12 забезпечує 1000 Ват потужності по єдиній надпотужній лінії 12V. Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 12 1000W з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління. Винятково тиха робота Завдяки оптимізованому вентилятору be quiet! Винятково тихий 120мм вентилятор be quiet! з змінюваною в залежності від температурного режиму швидкістю обертання забезпечує ідеальний баланс ефективності охолодження і тишини роботи. Спеціальні оптимізовані для найкращого повітряного потоку лопаті вентилятора знижують турбулентність, гарантуючи практично безшумну роботу у поєднанні з ефективним охолодженням. Технологія високого класу Висока стабільність напруг Завдяки топології LLC Pure Power 12 1000W забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК. Високоякісні кабелі Для акуратного вигляду системи Pure Power 12 1000W, безперечно, привертає увагу. Кабелі живлення материнської плати та 12V-2x6 мають високоякісне чорне обплетення. Інші чорні плоскі кабелі преміум-класу спрощують підключення компонентів та підтримують акуратний вигляд системи. Це призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 83.4 А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | 1 |
| Floppy | немає |
| molex | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | Активний |
| SATA | 6 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 2.8 кг кг |
| Напруження | 100-240 В |
| Габарити | 160x150x86 мм |
| Гарантія | 120 місяців |
| Довжина кабеля | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| ККД | 94% |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Міцність | 1000 |
| Рівень шуму | 31.5 дБ |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 511 ₴







