
Робот-пилосос Dreame Bot F20 Plus White (RLF41GD-WH)
13 736 ₴
- В наявності
- Код: RLF41GD-WH
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-пилосос Dreame F20 Plus – це продуманий та універсальний помічник, створений для ретельного очищення будь-якого житлового простору. Завдяки потужній системі всмоктування Vormax та ємному акумулятору він працює повністю автономно та без зайвих зусиль підтримує чистоту навіть у великих будинках. Пристрій поєднує в собі сучасну конструкцію, продуману ергономіку та інтелектуальні технології, що дозволяють ефективно прибирати навіть у важкодоступних місцях. Висока ефективність роботи Завдяки потужності всмоктування до 20 000 Па, пилосос F20 Plus ефективно видаляє волосся, пил та не дуже велике сміття з різних поверхонь. Він забезпечує ефективність прибирання не дуже великих частинок понад 99,5%, гарантуючи чудові результати прибирання. П`ять регульованих рівнів потужності всмоктування дозволяють налаштувати потужність відповідно до ваших потреб, що робить його придатним як для щоденного збирання пилу, так і для глибокого очищення. Досягніть чистіших країв і кутів! У порівнянні із звичайними бічними щітками, інноваційна бічна щітка має щетинки на 6,8 мм довші. Збільшена довжина щітки дозволяє легко видаляти пил з країв та кутів стін, забезпечуючи охоплення до 95% поверхні, що значно зменшує кількість пропущених ділянок та мінімізує необхідність повторного прибирання, а конструкція, що запобігає сплутуванню волосся. Подвійна система захисту від сплутування Подвійна система захисту від сплутування оснащена зубчастою структурою основної щітки, яка ефективно видаляє бруд, пил та сміття. Вона легко розплутує волосся, зводячи до мінімуму проблеми із заплутуванням та забезпечуючи ефективне прибирання. Прибирання 2в1 Потужний пилосос і швабра 2-в-1, що справляються з щоденним прибиранням за один раз - пил і сміття легко всмоктуються, а пролиті рідини та плями видаляються легкими рухами, що знижує необхідність додаткового догляду та підтримує чистоту у вашому будинку. Відзначайте дозволені зони У вашому будинку є місця, прибирання яких небажане? Тоді просто позначте такі ділянки у мобільному додатку. Або взагалі - поставте віртуальну стіну перед забороненою зоною, щоб девайс щоразу її уникав. Інтелектуальний догляд за килимами Dreame F20 Plus оснащений системою автоматичного посилення потужності, яка активується при виявленні килимового покриття - завдяки цьому бруд, що в`ївся глибоко у волокна, видаляється значно ефективніше. Технологія розпізнавання текстури поверхні визначає рівень забруднення та коригує всмоктування для досягнення оптимального результату Найкращий маршрут Робот чудово "бачить" простір навколо себе завдяки вбудованому лазерному датчику LiDAR. Сканує оточення на 360 градусів і вже після першого сеансу сам будує карту вашого будинку з розташуванням меблів і дрібними деталями. Голосове керування Якщо немає часу відкривати програму, достатньо звернутися до голосового помічника – Alexa, Google Assistant або Siri. Один запит – і робот починає прибирання у вибраній кімнаті або повертається на базу. Так взаємодія ще природніша. Адже що може бути простіше, ніж сказати одну коротку фразу, запустивши прибирання в тій зоні і форматі, який вам потрібен? Голосові сценарії можна комбінувати: наприклад, запускати прибирання одночасно зі сценарієм "Я виходжу з дому". Робот реагує на базові та розширені команди, включаючи зміну режимів потужності або активацію вологого прибирання. Скоротіть кількість дій у смартфоні та зробіть керування інтуїтивним. Станція автовивантаження сміття Відкрийте для себе максимально зручність прибирання будинку з автоматичною системою збору пилу. Ця функція не тільки спрощує ваше прибирання, але й кардинально змінює його. Завдяки місткому пилозбірнику об`ємом 4 л ви можете забути про необхідність викидати пил до 120 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3200 мАг |
| Індикація застрягання | є |
| Індикація рівня заряджання | є |
| Автозбільшення потужності на килимах | є |
| Автоматична підзарядка | є |
| Вага | -, 4 кг кг |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голосовий звіт | є |
| Датчик забруднення | немає |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Датчик перешкоди | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Харчування | Акумулятор |
| Звуковий сигнал | є |
| Фотоапарат | немає |
| Керування | Через смартфон |
| Мoдель | F20 |
| Мультикартографія | немає |
| Об'єм контейнера для води | 280 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 220 мл |
| Міцність | немає даних |
| Сила всмоктування | 20000 Па |
| Прибирання за розкладом | є |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | -, 350 х 350 х 96.2 мм |
| Рух робота на карті | є |
| Рівень шуму | 70 |
| Система антизаплутування в дротах | немає |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження сміття | є |
| Сумісність із голосовими помічниками | є |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип оброблюваного покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турборежим | Турборежим |
| Турбощітка | є |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | є |
| Колір | white |
| Час заряджання акумулятора | 4 часа |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 300 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 736 ₴









