Попрощайтеся з гарячим обладнанням: MX600 RGB захищений від підвищення температури завдяки повній всеспрямованій вентиляції. Перфорована передня сітка і збільшена висота відсіку для блока живлення з повітрозабірними отворами сприяє ефективній прохідності повітря. Дві похилі поверхні точно спрямовують повітряний потік вперед і з боків, охолоджуючи процесор і відеокарту там, де це необхідно найбільше. Не дозволяйте перегріву вивести вас із гри: MX600 охолоджує ваше обладнання там, де воно працює з максимальною інтенсивністю. Корпус має можливість встановлення до 9 вентиляторів повітряного охолодження. Три 140-мм вентилятори з PWM-керуванням попередньо встановлено. Конструкція планки передніх вентиляторів спрощує збірку, даючи змогу встановлювати передні вентилятори або водяне охолодження без зняття передньої панелі. Повністю знімна верхня кришка забезпечує достатньо місця для компонентів системи, а легкознімна кришка відсіку блока живлення дає змогу без проблем встановлювати або замінювати блок живлення. Вентилятори або 360-мм систему водяного охолодження можна надійно встановити безпосередньо на верхню кришку. П’ять фільтрів захищають ваші дорогоцінні компоненти від потрапляння пилу. Зокрема, доступ до швидкознімного переднього фільтра можна отримати, не знімаючи передню панель, що зводить до мінімуму контакт із частинками в повітрі під час технічного обслуговування. Комплексна фільтрація знизу, зверху, збоку і спереду гарантує чистоту вашого обладнання, скорочує потребу в обслуговуванні та подовжує термін служби вашого ПК. MX600 RGB оснащений вбудованим концентратором, який забезпечує плавну координацію швидкості обертання вентиляторів із PWM і RGB-підсвічуванням. Це дає вам змогу керувати RGB-підсвічуванням без необхідності використання програмного забезпечення або синхронізувати її з програмним забезпеченням материнської плати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 515 мм |
| Глибина | 478 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Вага | немає даних кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал для корпусу | Метал + скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм / 140 мм |
| На нижній панелі | 120 мм / 240 мм |
| На передній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Сила блоку живлення | без блоку живлення |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 8 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | FullTower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB |
| Функція PFC | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 681 ₴












