
Кавоварка Gastroback Coffee Machine Grind & Brew Pro Thermo (42711S)
8 952 ₴
- В наявності
- Код: 42711S
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочеш, щоб кава завжди була свіжомеленою, а напій ароматним і гарячим? Gastroback Coffee Machine Grind & Brew Pro Thermо — це крапельна кавоварка і кавомолка два в одному. Обирай міцність — м’яку, середню або насичену, регулюй кількість чашок і насолоджуйся смаком, який створено саме для тебе. Завдяки конічному механізму помелу з 8 рівнями зерна розкривають увесь аромат, а термоглечик зберігає каву гарячою до останньої краплі без підігріву чи пригорання. Зручний сенсорний дисплей і таймер на 24 години зроблять приготування максимально простим. Gastroback Coffee Machine Grind & Brew Pro Thermо — справжня фільтр-кава як з кав`ярні у тебе вдома.
Характеристики
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Індикатор рівня води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Приготування молочних напоїв | Відсутнє |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал кавника | метал |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Автоматичне роз’ єднання | є |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | - |
| Вбудована кавомолка | є |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | Сенсорне керування |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість чашок готового напою | 2 - 8 |
| Материал корпусу | пластик |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Подання пари | немає |
| Подавання гарячої води | немає |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | є |
| Регулювання напою | міцність, об'єм напою |
| Резервуар для води | 1 л |
| Розміри | 42.5 х 24 х 19 см |
| Тип | крапельна (фільтраційна) |
| Тип використаної кави | зернова, крейда калава |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 952 ₴









