
Вакуумний пакувальник Gastroback Design Vacuum Sealer Advanced Scale (46012)
5 222 ₴
- В наявності
- Код: 46012
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вакуумне зберігання продуктів, точне порціонування — усе це легко реалізувати разом із Gastroback Design Vacuum Sealer Advanced Scale. Прилад поєднує компактний формат і повністю автоматичну роботу, роблячи процес пакування швидким і зручним. Вакууматор підходить для зберігання м’яса, риби, овочів та готових страв, а також для маринування і підготовки інгредієнтів до су-від. Передбачено два режими роботи — швидкий і повільний, а також три варіанти вакуумування: для сухих продуктів, вологих інгредієнтів і вакуумних контейнерів. Сенсорна панель керування дозволяє обрати потрібний режим одним дотиком. Вбудовані електронні ваги з максимальною вагою до 2 кг дають можливість одразу точно зважувати продукти перед пакуванням. Це зручно для порційного зберігання, підготовки страв за рецептами або контролю кількості інгредієнтів. Gastroback — німецький бренд, відомий поєднанням інновацій, функціональності та надійних матеріалів. Vacuum Sealer Advanced Scale створений для тих, хто хоче отримати більше можливостей від щоденної кухонної техніки та стабільно професійний результат.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Живлення | Мережа |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація / Дисплей | дисплей |
| Вага | 1.9 кг кг |
| Вакуумування вологих продуктів | є |
| Вакуумування пляшок | є |
| Вакуумування сухих продуктів | є |
| Вбудований ніж | є |
| Відділення для пакетів в корпусі | відсутнє |
| Габарити | 38.3 х 14.6 х 8.9 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабеля | немає даних |
| Довжина шва запаювання | 200 мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Запаювання без вакуумізації | є |
| Комплектація | вакуумний пакувальник, пакети 20 x 30 см (5 шт.), рулон 20 х 200 см, кришка для вакуумування пляшок, ваги |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Міцність | 120 |
| Продуктивність насосу | 6 л/хв |
| Регулювання ступеня вакуумування | є |
| Створення вакууму в спеціальних контейнерах | є |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип пакетів для вакуумування | гладкі |
| Тиск стиснення | 0.8 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 222 ₴










