
Осушувач повітря промисловий 2E Air Master 90 2E-ID1000-90L
28 067 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2E-ID1000-90L
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Осушувач повітря промисловий 2E потужністю 1000 Вт (код товару: 2E-ID1000-90L) – це потужний, мобільний осушувач для видалення надлишку вологи з повітря в приміщеннях з площею до 250 м2. Використовується для осушення складських приміщень, сирих підвалів, при усуненні наслідків затоплення, для точного контролю мікроклімату в сховищах, а також у будівництві, для сушіння штукатурки, стяжки, для сушіння дерев’яних або гіпсових виробів, для підтримки вологості на складах та виробництвах. Осушувач повітря 2E-ID1000-90L працює в діапазоні температур від +5 до +35°C із продуктивністю відведення до 90 літрів вологи на добу. Злив конденсату може здійснюватися як в ємність так і дренаж (каналізацію). Широкий діапазон контролю вологості повітря, що налаштовується в межах від 10 до 95% відносної вологості, є дуже важливим режимом для технологічних процесів або умов зберігання продукції на складі. Налаштовується за допомогою кнопок та відображається на дисплеї. Після цього дисплей переходить у режим відображення поточного рівня вологості. Надійний сталевий корпус осушувача з антикорозійним покриттям гарантує його міцність та довговічність, а висока герметичність – захист від попадання води/пилу всередину механізму осушувача. За рахунок великих коліс і сталевої ручки без особливих зусиль зручно транспортувати або швидко переміщати в умовах будівництва або виробництва. Таймер на увімкнення/вимкнення. Захист від частих пусків. Після вимкнення повторне включення компресора відбувається із затримкою в 3 хвилини. Панель керування з індикацією робочих та аварійних режимів. Використовується високоефективний та екологічний холодоагент R290, який вважається одним з кращих варіантів і широко використовується в сучасному холодильному устаткуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Ємність резервуару для води | 7 л |
| Індикатор рівня води | немає |
| Автоматичний режим | є |
| Безперервний режим | є |
| Витрати повітря | 500 м3/год |
| Габарити (ШхВхГ) | 40.5 х 48 х 89 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик вологості | є |
| Датчик забруднення фільтра | відсутній |
| Датчик температури повітря | відсутній |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон робочих температур | +5 - +35 °C |
| Керування | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Колір | жовтий та чорний |
| Комфортний режим | немає |
| Наявність колес | є |
| Нічний режим | немає |
| Площа обслуговування | 250 м2 |
| Показник вологовидалення | 90 л/добу |
| Принцип дії | конденсаційний |
| пульт ДУ | відсутній |
| Регулювання інтенсивності осушення | є |
| Режим вентилятора | немає |
| Рівень шуму | 60 |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Сушіння одягу | немає |
| Тип хладогенту | R290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 067 ₴











