
Кавомашина Krups Coffee Crush SA4001E0
13 457 ₴
- В наявності
- Код: SA4001E0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкривати всі аромати свіжозмеленої кави ще ніколи не було так просто з Krups Coffee Crush SA4001E0. Приблизно на 50% компактніша за класичну кавомашину, її можна розмістити де завгодно. Створюйте ідеальний еспресо одним натисканням. Насолоджуйтеся простим та зручним видаленням кавової гущі після кожного циклу приготування. Смак свіжозмеленої кави Насолоджуйтесь ідеально приготовленою кавою, насиченою ароматом, завдяки тиску 15 бар. Надзвичайна компакність Ультратонка ширина 15 см — приблизно на 50% компактніша, ніж класична кавомашина bean-to-cup. Кава одним дотиком Насичена кава зі свіжозмелених зерен лише одним натисканням (помел — трамбування — заварювання автоматично). Простота очищення Просто викиньте використану кавову гущу після кожного циклу заварювання — і кавомашина готова до наступної чашки. Ремонтопридатність протягом 15 років Рекомендуємо ремонтувати ваш продукт у мережі з 6200 сервісних центрів по всьому світу, щоб він служив якомога довше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Колір корпусу | Білий |
| Приготування молочних напоїв | Відсутнє |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне роз’ єднання | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Перегляд | окремостояча |
| Використовувані технології | - |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Додатково | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | Сенсорне керування |
| Комплектація | кавомашина, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість запрограмованих напоїв | 2 шт |
| Кількість фільтрів | 1 фільтр |
| Можливість програмування | є |
| Одночасне приготування чашок | 1 |
| Подавання гарячої води | відсутня |
| Міцність | 1150 Вт |
| Приготування напоїв | есппресо, лунго |
| Програмування жорсткості води | є |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикрапельний механізм | немає даних |
| Підігрів чашок | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Розміри | 29.5 х 15 х 36 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип використаної кави | зернова/мелена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 457 ₴











