
Мультипіч Tefal Easy Fry Crispy Stack EY7528E0
11 645 ₴
- В наявності
- Код: EY7528E0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексклюзивна технологія Even Fry для рівномірного запікання забезпечує однакове проникнення тепла з усіх боків та всередині. Ваші страви завжди будуть рівномірно запечені з усіх боків завдяки верхнім нагрівальним елементам. Суперкомпактна конструкція з двома вертикально розташованими чашами економить простір та ідеально вписується в сучасну ергономіку кухні. Інтуїтивна сенсорна панель керування дає змогу легко й швидко увімкнути одну чи дві з шести автоматичних програм для ваших продуктів: картопля фрі, курка, овочі, риба, десерт, розстоювання тіста або готувати в ручному режимі, налаштовуючи час і температуру по-своєму. З мультипіччю на вашому столі завжди будуть різноманітні страви. Експериментуйте, обираючи рецепти в застосунку My Tefal. Якщо ви дотримуєтеся принципів здорового харчування, дві решітки для стікання жиру стануть у пригоді, адже з ними у ваших стравах не буде зайвого жиру. Мультипіч Easy Fry Crispy Stack готує на 55% швидше за традиційну духовку й не потребує попереднього нагрівання. Тому вона економить електроенергію до 70%. Дві чаші на 4 л та 6 л для одночасного приготування двох страв завдяки функції синхронізації дають змогу подати на стіл одразу до 8 порцій. Курка й картопля фрі на обід, риба та овочі - на вечерю. Вистачить і сім’ю нагодувати, і друзів пригостити. Не витрачайте час на миття посуду. Після приготування покладіть решітки мультипечі в посудомийну машину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 39.8 х 24.5 х 44.2 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Колір | Чорний |
| Кришку | Ні. |
| Кількість програм | 6 шт. |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Мoдель | EY7528E0 |
| Нагальний елемент | металевий ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 6 л + 4 л |
| Вікно збільшення | відсутнє |
| Міцність | 2700 |
| Програми | картопля фрі, курка, овочі, десерт, тісто, риба, + ручний режим |
| Робоча температура | 35 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 645 ₴











