
Мультипіч Tefal Easy Fry XL Surface FW4018E0
6 831 ₴
- В наявності
- Код: FW4018E0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультипіч Tefal Easy Fry XL Surface Відкрийте для себе Tefal Easy Fry XL Surface — мультипіч, яка готує смачні страви за короткий час! Її містка квадратна корзина дає змогу готувати щедрі порції всіх ваших улюблених страв. Створена для великих сімей і тих, хто часто приймає гостей. Незважаючи на свою місткість, в Easy Fry XL Surface компактний розмір, тому вона не займає багато місця на кухні. Щодо смаку страв, то тут не може бути конкуренції! Технологія Extra-Crisp і подвійні нагрівальні елементи гарантують хрустку скоринку кожного разу. Велика робоча поверхня Простора поверхня дає змогу готувати до 1 кг картоплі фрі, піцу діаметром 27 см або 30 курячих крилець. Проте завдяки квадратній формі місце на кухонній стільниці використовується оптимально. Компактний дизайн Дизайн Easy Fry XL Surface заощаджує простір на вашій кухні, поєднуючи стиль і функціональність. Максимальна універсальність Ця мультипіч підходить для приготування всіх ваших улюблених страв: картопля фрі, нагетси, риба, піца, печиво тощо. Технологія Extra-Crisp Хрусткі апетитні страви будуть готові за лічені хвилини завдяки технології Tefal Extra-Crisp і подвійним нагрівальним елементам. Віконце для зручного спостерігання Зручне приготування завдяки віконцю, через яке можна стежити за процесом приготування, не відкриваючи корзину. Цифрова панель Ця проста у використанні мультипіч оснащена інтуїтивно зрозумілою цифровою панеллю для легкого налаштування програми, температури й часу приготування. Економія енергії Енергоефективне приготування, яке потребує до 70% менше енергії* і готує до 45% швидше за традиційні духовки. *Тести, проведені в 2024 році на замороженій картоплі фрі. Застосунок My Tefal Доповніть своє меню, користуючись застосунком My Tefal, у якому ви знайдете багато рецептів та персоналізованих послуг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 19.8 х 39 х 34 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Колір | Чорний |
| Кришку | Ні. |
| Кількість програм | 10 шт. |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Мoдель | Easy Fry XL Surface |
| Нагальний елемент | металевий ТЕН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Вікно збільшення | є |
| Міцність | 2200 |
| Програми | картопля фрі, нагетси, курка, риба, овочі, печиво, бекон, дегідрація, піца заморожена, піца класична, ручний режим |
| Робоча температура | 40 - 230 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | сенсорне керування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 831 ₴








