
Мультипіч Nutribullet NBA081B
6 987 ₴
- В наявності
- Код: NBA081B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки двом боксами об’ємом 4 літри кожна, широкому температурному діапазону і 8 автоматичних програмам приготування, nutribullet Twin Drawer Air Fryer полегшує і прискорює приготування улюблених страв. Мультипіч з двома боксами nutribullet ідеально підходить для приготування добре збалансованих страв. Завдяки двом 4-літровим чашам і 8 попередньо запрограмованим програмам приготування ви можете створювати нескінченне різноманіття страв всього за кілька хвилин. Запікати, смажити, готувати картоплю фрі, сушити (наприклад, фрукти) - все одночасно, в окремих чашах. Конвекція на 360°С забезпечує ефективну роботу та постійну рівномірну температуру всередині чаші для отримання хрустких, здорових страв швидко та з мінімальною кількістю олії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NutriBullet |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 36.5 х 39 х 39 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Колір | Чорний |
| Кришку | Ні. |
| Кількість програм | 8 шт. |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Мoдель | NBA081B |
| Нагальний елемент | металевий ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 2 х 4 л |
| Вікно збільшення | відсутнє |
| Міцність | Понад 1500 |
| Програми | обсмаження, стейк, риба, морепродукти, птиця, випічка, овочі, сухофрукти, ручні налаштування |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | без таймера |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | сенсорне керування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 987 ₴











