
Мультипіч Wilfa Dualfry Split AFD-80 (609902)
9 481 ₴
- В наявності
- Код: AFD-80
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична аерофрітюрниця Wilfa Dualfry Split AFD-80 – максимум можливостей для вашої кухні! Подвійна зона нагріву: 1600 Вт зверху та 500 Вт знизу забезпечує рівномірне приготування без олії. Об`єм 8 л дозволяє готувати одночасно для всієї родини, а 8 автоматичних програм підлаштовують режим під будь-які продукти – від картоплі фрі до м`яса та десертів. Сенсорне керування з LED-дисплеєм, віконце для контролю процесу, таймер та регулювання температури до 200 ° C роблять використання простим і зручним. Знімні елементи можна мити в посудомийній машині. Wilfa Dualfry Split дозволяє готувати смачні та корисні страви без зайвого жиру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilfa |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 40 х 32 х 36 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Колір | Чорний |
| Кришку | Ні. |
| Кількість програм | 8 шт. |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Мoдель | AFD-80 |
| Нагальний елемент | металевий ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 8 л |
| Вікно збільшення | є |
| Міцність | 2200 |
| Програми | картопля фрі, курячі крильця, стейк, креветки, риба, піца, випічка, сушіння продуктів |
| Робоча температура | 30 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 481 ₴











