
Корпус DeepCool CH260 Wood Black (R-CH260-BKNWM0-G-1)
3 669 ₴
- В наявності
- Код: R-CH260-BKNWM0-G-1
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус DeepCool CH260 Wood оснащений бічною панеллю із загартованого скла, що надає вашому внутрішньому обладнанню сучасного вигляду, перфоровані верхню та передню панелі можна прикрасити гумовими накладками PIXEL. Корпус також відповідає зростаючим вимогам до материнських плат із заднім роз’ємом завдяки ширшому зазору 29.6 мм на задній панелі. CH260 пропонує кілька варіантів сумісності ключових компонентів, які можуть підтримувати повнорозмірний графічний процесор довжиною до 388 мм або навіть до 413 мм без розміщення переднього вентилятора. Блок живлення ATX також може бути встановлений у корпусі за допомогою знімного монтажного кронштейна, що звільняє місце для зручного управління кабелями. Сітчасті панелі довкола та до шести місць для 120-мм вентиляторів ефективно забезпечують циркуляцію холодного повітря та відведення тепла в компактній системі. Панель вводу/виводу під дерево додає CH260 Wood природної елегантності, надаючи вашій конструкції вигляду меблів, що чудово вписується в сучасні житлові простори.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 313 мм |
| Глибина | 438 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 174 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 413 мм |
| Матеріал для корпусу | Метал + скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Сила блоку живлення | без блоку живлення |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | горизонтальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 669 ₴











