
Корпус DeepCool CL660 Black (R-CL660-BKNNA0-G-1)
7 329 ₴
- В наявності
- Код: R-CL660-BKNNA0-G-1
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DeepCool CL660 переосмислює дизайн корпусів для ери рідинного охолодження. Фізично розділяючи теплові зони та шляхи потоку повітря, він запобігає накопиченню тепла та перехресним перешкодам, яких не можна уникнути у звичайних компонуваннях. Він також оснащений двома ARGB-вентиляторами, що забезпечує високу продуктивність та створює яскравий інтер’єр. CL660 забезпечує охолодження завдяки модульній роздільно-камерній компоновці. Радіатор розміщено в окремій зоні, створюючи окремі шляхи потоку повітря для компонентів, що генерують тепло, та дозволяючи всій системі працювати найкращим чином. Піднята верхня камера переосмислює загальний силует, зберігаючи порядок у просторі. Вертикальні решітчасті планки спереду забезпечують природну вентиляцію та створюють візуальний ритм, а справжнє дерево додає органічного вигляду чистій, сучасній естетиці. Два вентилятори зі зворотними лопатями FL12R SE ARGB розташовані внизу, щоб втягувати свіже повітря, не заважаючи вашій системі. CL660 забезпечує достатньо місця для високоякісних збірок, дозволяючи встановити відеокарти довжиною до 388 мм, високі повітряні кулери до 175 мм та стандартні блоки живлення ATX до 160 мм. Підтримка материнських плат із зворотним підключенням та семи слотів розширення спрощують майбутнє оновлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.02 кг |
| Висота | 534 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 2 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 175 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 388 мм |
| Матеріал для корпусу | Метал + скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Сила блоку живлення | без блоку живлення |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | горизонтальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 329 ₴











