
Вентилятор Arctic P8 Slim PWM PST Black (ACFAN00295A)
359 ₴
- Немає в наявності
- Код: ACFAN00295A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Arctic P8 Slim PWM PST Black - 80-мм низькопрофільний вентилятор із ШІМ-регулюванням та кабельним розгалужувачем Вентилятор має монтажну глибину лише 15 мм. Це робить його ідеальним вибором для збірок малого форм-фактора (SFF). Під час розробки P8 Slim PWM PST особливий акцент був зроблений на сфокусованому повітряному потоці та на високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження, навіть за підвищеного опору повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вага | 45 г кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 3000 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальний струм | 0.09 A |
| Повітряний потік | 22.5 CFM |
| Призначення | Для корпусу і БП |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 80 х 80 х 15 мм |
| Рівень шуму | - |
| Потребується потужність | 1.08 Вт |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 2.35 мм H2O |
| Товщина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴








