
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate Constellation ES 7200rpm 128MB (ST1000NM0033)
4 236 ₴
- В наявності
- Код: ST1000NM0033
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3,5-дюймовий жорсткий диск Enterprise Capacity компанії Seagate надає велику ємність без шкоди для продуктивності та забезпечує надійний доступ до масивів неструктурованих даних. Продуктивність на 25% вища порівняно з пропозиціями конкурентів, що сприяє виконанню угод про рівень обслуговування Скорочує сукупну вартість володіння завдяки великій ємності, необхідної для роботи з обсягами даних, що постійно зростають. Розроблено на надійній, перевіреній на практиці платформі восьмого покоління та оптимізовано для середовищ зберігання, що функціонують цілодобово та без вихідних. Забезпечує надійне зберігання великих масивів даних завдяки технології самошифрування (SED), яка користується заслуженою довірою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 147 х 101.85 x 26.1 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний рівень шуму | немає даних |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | немає даних |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Constellation ES |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 8.1 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час на роботу на відмову | немає даних |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 175 МБ/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 236 ₴


