
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate Exos 7E8 7200rpm 256MB (ST1000NM000A)
4 236 ₴
- В наявності
- Код: ST1000NM000A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Seagate 3.5" Exos 7E8 - цей жорсткий диск швидкого доступу корпоративного класу відноситься до четвертого покоління жорстких дисків і призначений для цілодобової роботи 24 години на добу 7 днів на тиждень. Цей диск відрізняється найкращими у своїй категорії характеристиками стійкості до вібрації, що забезпечує його неперевершену продуктивність при роботі з додатками з високою щільністю запису та уможливлює безперервний доступ до даних. Удосконалена гнучка настройка параметрів енергозбереження (технологія PowerChoice) забезпечує безпрецедентну економію електроенергії (до 92%) у режимі очікування. Доведена надійність багатодискового мікропрограмного забезпечення максимально збільшує доступність корпоративних систем. Завдяки технології здвоєного процесора і технології Ramp Load диск функціонує виключно надійно (пропускна здатність, що підтримується, в середньому на 35 % вище в порівнянні з жорсткими дисками попередніх поколінь).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 680 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 147 х 101.85 x 26.1 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний рівень шуму | немає даних |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 5°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Exos 7E8 |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 9.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час на роботу на відмову | 2000 000 рік |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 236 ₴


