
Смарт-годинник Amazfit Active 3 Premium White (W2559GL3N)
7 107 ₴
- В наявності
- Код: W2559GL3N
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прогрес починається з навчання тренувань, а не навчання участі у змаганнях. Це досягається за рахунок нарощування сили, послідовності та дотримання режиму, який ваше тіло зможе освоїти з часом. Програма Active 3 Premium створена для бігунів-початківців, які прагнуть до своєї першої чіткої мети. Для тих, хто вчиться правильно розподіляти сили, відновлюватися та поєднувати біг із силовими тренуваннями та структурованими вправами, щоб з кожним тижнем почуватися сильніше та впевненіше. Розроблена для довгострокової підготовки система Active 3 Premium допомагає перетворити повсякденні рухи на значний прогрес. Вона спрямовує зусилля, підтримує відновлення та вносить просту структуру у тренування, дозволяючи бігунам набути впевненості, не відчуваючи себе перевантаженими. Сила та відновлення – це не додаткові елементи. Саме вони роблять біг стійким і дозволяють досягти прогресу. Доказом цього є те, що ви стали бігуном. Мета – підготовка. Починаючи з першого тренувального плану і закінчуючи першим забігом або особистим досягненням, Active 3 Premium допоможе вам рухатися вперед, тренуючись ефективніше, закладаючи міцнішу основу і довіряючи процесу, що веде до результатів. - AMOLED -дисплей із сапфіровим склом забезпечує чітку видимість за будь-яких умов освітлення. - Вбудовані тренування з бігу та плани тренувань Zepp Coach забезпечують структуроване керівництво, яке зміцнює впевненість та сприяє стабільності результатів. - GPS з офлайн-картами допоможе вам не збитися зі шляху, навіть якщо ви тренуєтеся без телефону. - Розширені показники бігу допоможуть зрозуміти, скільки зусиль було витрачено, та відстежувати прогрес із часом. - Тривалий час роботи від батареї дозволяє тренуватися без перерв та відволікань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amazfit |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкість акумулятора | 365 мАг |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Батьківський контроль | немає |
| Бездротове зарядження | немає даних |
| Будильник | є |
| Вага | 56 г кг |
| Вбудована пам'ять | 4Гб |
| Вбудований мікрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 1.32" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Клас захисту | немає даних |
| Колір корпусу | White |
| Колір ремінця | White |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал для корпусу | Метал + пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | Zepp OS |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | без NFC |
| Роздільна здатність екрана | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | 20 мм |
| Розміри корпусу | 45 x 45 x 11 мм |
| Серія годинників | Amazfit Active 3 Premium |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS, A-GPS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплею | Піпетка |
| Час автономної роботи | до 12 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 107 ₴


