
Акумуляторна батарея Ritar 12V 5.0Ah (RT1250) AGM
650 ₴
- В наявності
- Код: RT1250
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AGM технологія тип клем - F2 напруга: 12V Ємність: 5,0 Ah. Струм зарядки: 1.5А Розмір, мм (ДхШхВ): 90х70х101 Вага: 1.6 кг Акумуляторні батареї серії Ritar RТ призначені для використання в системах безперебійного, автономного і аварійного електроживлення, засоби автоматизації, охоронної сигналізації, відомчих АТС, наземним транспортом. Стаціонарні свинцево-кислотні герметизовані необслуговувані акумуляторні батареї серії RT мають конструкцію VRLA AGM (електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі) і відповідають вимогам стандартів IEC, JIS, що підтверджено міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 5 А·г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм заряду | 1.5 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клеми | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


