
Світлодіодна стрічка ELM 2835 60LED IP20 3000K 10м (19-0013-10)
422 ₴
- В наявності
- Код: 19-0013-10
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні стрічки ELM надають можливості для творчості в області декору, підсвічування та освітлення у різних сценаріях. Особливості: Яскравість та інтенсивність: Стрічки ELM оснащені високоякісними світлодіодами, що забезпечують яскраве та рівномірне освітлення. Це ідеальне рішення для підсвічування різних просторів. Гнучкість та нарізка по довжині: Світлодіодні стрічки гнучкі та можуть бути нарізані по потрібній довжині, що забезпечує зручність у встановленні та індивідуалізації освітлення для різних поверхонь та проектів. Енергоефективність: Світлодіоди є енергозберігаючими та довговічними, що робить світлодіодні стрічки екологічно чистими та економічними у використанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| RGB (вибір кольору) | немає |
| Індекс кольору | немає даних |
| Бездротовий стандарт | немає |
| Використовувані технології | немає |
| Віддалений доступ | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосове керування | немає |
| Датчик руху | немає |
| Димування | немає |
| Довжина | 10 м мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Харчування | Мережа |
| Клас захисту | IP20 |
| Кольорова температура | 3000 К |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (діапазон) | 3000-3200 K |
| Кратність різання | немає даних |
| Кут свічки | 120° |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Музичний ритм | немає |
| Напруження харчування | 12 В |
| Призначення | для приміщень (інтер'єрна) |
| Робоча температура | немає даних |
| Світлова швидкість | 150 Лм/м |
| Потребується потужність | 3.6 Вт/м |
| Сумісна версія ОС | немає |
| Сумісність з Amazon Alexa | немає |
| Сумісність з Google Assistant | немає |
| Сумісність з Google Home | немає |
| Сумісність з Samsung Smart Things | немає |
| Сумісність з Siri Shortcuts | немає |
| Таймер | немає |
| Тип | світлодіодна стрічка |
| Тип монтажа | двостороння клейка стрічка |
| Управління з пульта | немає |
| Управління зі смартфона | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴





