
Смарт-годинник Garmin Vivoactive 5 Slate Aluminium Bezel with Black Case and Silicone Band (010-02862-10)
16 521 ₴
- В наявності
- Код: 010-02862-10
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Garmin Vivoactive 5 обладнаний величезною кількістю функцій для здоров’я та фітнесу. Це більше ніж смартгодинник для фітнесу — це ваш особистий тренер на зап’ясті, який буде підтримувати вас у досягненні будь-якої мети. Переглядайте свій рівень енергії протягом дня разом зі смарт-годинником Garmin Vivoactive 5, щоб оптимально планувати активності та відпочинок. Слідкуйте за вашою енергією, щоб знати, коли настав час для дії, а коли потрібно підзарядитися спокійним сном. Дізнайтеся, як ваш сон, повсякденні справи та стрес впливають на вашу енергію та ефективність. Отримайте персональні рекомендації та консультації щодо поліпшення якості сну. Відстежуйте різні фази сну, стадії дрімоти та ключові показники, щоб краще зрозуміти свої сновидіння та загальний стан здоров’я. Використовуйте понад тридцять вбудованих спортивних програм для відстеження різноманітних видів фізичної активності. Біг, плавання, велосипед і багато інших видів спорту - все це доступно з GPS-відстеженням і аналітикою вашої продуктивності. Оцініть вплив тренувань на ваше тіло і визначте час, необхідний для повноцінного відновлення. Отримайте ранковий звіт про якість сну і готовність до тренувань, щоб планувати свою активність на день. Отримуйте сповіщення та повідомлення прямо на своєму фітнес-годиннику, залишаючись в курсі подій і залишаючись на зв’язку навіть під час тренувань. Відстежуйте основні показники вашого здоров’я, включно з серцевим ритмом, рівнем стресу, диханням і пульсоксиметрією. Дізнайтеся більше про своє тіло і максимально ефективно піклуйтеся про своє здоров’я і благополуччя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Операційна система | Garmin OS |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкість акумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Батьківський контроль | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 26 г кг |
| Вбудована пам'ять | 4Гб |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 1.2" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Клас захисту | немає даних |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал для корпусу | полімерний сплав |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | з NFC |
| Роздільна здатність екрана | 390 х 390 |
| Розмір ремінця | 125 - 190 мм |
| Розміри корпусу | 42.2 x 42.2 x 11.1 мм |
| Серія годинників | Garmin Vivoactive 5 |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплею | Піпетка |
| Час автономної роботи | до 11 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 521 ₴







