
Смарт-годинник Garmin Venu 4 45mm Silver Bezel with Silver Gray Silicone Band (010-03014-01)
31 781 ₴
- В наявності
- Код: 010-03014-01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зустрічайте нове покоління легендарної серії — Garmin Venu 4. Це не просто смарт-годинник, а ваш персональний коуч, дієтолог та стильний аксесуар, що працює 24/7. Поєднуючи преміальний дизайн та передові датчики моніторингу здоров’я, Venu 4 створений для тих, хто прагне балансу між активним життям та внутрішнім спокоєм. Приголомшливий AMOLED-дисплей: ще яскравіший та чіткіший екран із тоншими рамками, що забезпечує ідеальну видимість навіть під прямим сонячним промінням. Автономність до 12 днів роботи в режимі смарт-годинника. Забудьте про щоденне заряджання. Вдосконалений моніторинг здоров’я. Крокуйте у бік здоровішого способу життя з функціями контролю здоров’я 24/7: Body Battery, стрес, Pulse Ox2 і показниками жіночого здоров’я, включно з оцінкою періоду овуляції тощо. Отримуйте оцінку сну з ключовими даними, як-от ВСР і температура шкіри та персоналізовані рекомендації щодо його покращення. Функція вирівнювання сну допоможе визначити, чи ваш режим сну відповідає природним циркадним ритмам. Фіксуйте власні або вже встановлені звички, наприклад, споживання кофеїну чи алкоголю, і переглядайте звіти в додатку Garmin Connect, щоб побачити, як ваші щоденні рішення впливають на сон, рівень стресу та ВСР. Годинник містить понад 80 спортивних профілів з GPS та для занять у приміщенні. Досягайте своїх цілей з планами Garmin Coach для бігу, велоспорту, силових та фітнес-тренувань. Щоденні рекомендовані тренування адаптуються під ваші показники. Яскравий LED-ліхтарик забезпечує зручне підсвічування, коли це потрібно. Під’єднавши годинник до смартфона, приймайте та здійснюйте дзвінки зі свого зап’ястя. Підтримується керування голосом для функцій годинника та голосового асистента смартфона.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Операційна система | Garmin OS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкість акумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Батьківський контроль | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 38 г кг |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Вбудований мікрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосові повідомлення | є |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 1.4" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Клас захисту | немає даних |
| Колір корпусу | Silver |
| Колір ремінця | Gray |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал для корпусу | полімерний сплав |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | з NFC |
| Роздільна здатність екрана | 454 х 454 |
| Розмір ремінця | 135 - 200 мм |
| Розміри корпусу | 45 х 45 х 12 мм |
| Серія годинників | Garmin Venu 4 |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплею | Піпетка |
| Час автономної роботи | до 12 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 781 ₴










