
Смарт-годинник Garmin Instinct 3 45mm AMOLED Black with Bolt Blue/Black Silicone Band (010-02936-03)
25 857 ₴
- В наявності
- Код: 010-02936-03
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зустрічайте нову еру в лінійці Instinct. Новий Garmin Instinct AMOLED поєднує в собі фірмову міцність військового стандарту з приголомшливим, соковитим та енергоефективним дисплеєм. Це годинник для тих, хто не звик обирати між функціональністю та стилем. Надійність військового рівня Годинник відповідає стандарту MIL-STD-810, що гарантує стійкість до ударів, пилу, вологи та температурних коливань. Водозахист до 100 м робить його ідеальним для плавання, трекінгу та активного відпочинку. Автономність нового рівня Смарт-годинник може працювати до 18 днів. Потужна навігація Підтримка мультисупутникових систем (GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS) забезпечує точність позиціонування у найскладніших умовах. Вбудовані альтиметр, барометр і компас дають змогу орієнтуватися навіть у горах або лісі. Понад 30 спортивних режимів Біг, велоспорт, плавання, йога та багато іншого. Garmin Instinct 3 підтримує різноманітні активності та фіксує показники з високою точністю. Смарт-функції та зручність Отримуйте повідомлення, керуйте музикою, підключайтесь до Garmin Connect, спостерігайте за аналітикою тренувань. Підтримка Garmin Pay та функцій безпеки. Garmin Instinct 3 — це не просто смарт-годинник. Це ваш особистий тренер, навігатор і рятівник у будь-якій ситуації. Він створений, щоб йти далі. Завжди.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Операційна система | Garmin OS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкість акумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Батьківський контроль | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 53 г кг |
| Вбудована пам'ять | 4Гб |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 1.2" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Клас захисту | немає даних |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Blue/Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал для корпусу | полімерний сплав |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | з NFC |
| Роздільна здатність екрана | 390 х 390 |
| Розмір ремінця | 137 - 204 мм |
| Розміри корпусу | 45 x 45 x 14.9 мм |
| Серія годинників | Garmin Instinct 3 |
| Стекло | Chemically Strengthened Glass |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплею | Піпетка |
| Час автономної роботи | до 18 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 857 ₴









