
Зарядна станція PowerPlant G36 3072Wh, 3600W (PB931569)
83 907 ₴
- В наявності
- Код: PB931569
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оберіть рішення PowerPlant G36! Ознайомтеся з рішенням PowerPlant G36: домашнє накопичення енергії, інтеграція сонячних батарей та бездротова зарядка, що забезпечують надійне енергопостачання для вашого екологічного способу життя! Прокладаємо шлях до сталого майбутнього. Сонячна панель MPPT потужністю 1200 Вт забезпечує безмежну енергію для вашого життя, гарантуючи надійне та стале джерело енергії для всіх ваших потреб. Необмежена енергія Акумулятор G36 має велику ємність 3072 Вт·год, забезпечуючи тривале живлення, яке підтримує безперервний потік енергії. Він надає безмежні можливості та захоплюючі враження для вашого активного способу життя! Потужна вихідна потужність G36 забезпечує потужну вихідну потужність 5000 Вт, підтримуючи 99% пристроїв тривалим живленням. Оснащений інтелектуальним управлінням, він є ідеальним супутником для надзвичайних ситуацій та життя поза мережею! Розумний та зручний Бездротова зарядка усуває клопоти, пов’язані з заплутаними кабелями, спрощуючи заряджання ваших пристроїв. Відчуйте більш зручний та вільний спосіб життя завдяки бездоганній розумній технології! Надшвидка зарядка Технологія надшвидкої зарядки дозволяє зарядити акумулятор до 80% всього за 1 годину. У поєднанні з сонячною панеллю MPPT потужністю 1200 Вт це забезпечує безперебійне та надійне електропостачання, здатне задовольнити всі ваші енергетичні потреби! Довговічний супутник Акумулятор G36 LiFePO4 має термін служби до 10 років, що гарантує довговічність і надійність. Він забезпечує стабільне енергопостачання для задоволення потреб у тривалому використанні, супроводжуючи вас у кожній подорожі. Енергетичні системи Акумулятор G36 має стабілізовану хімічну конструкцію та оснащений вбудованою системою управління акумулятором (BMS) для регулювання ключових функцій, що забезпечує безпечне, надійне та довготривале використання енергії. Розумне життя За допомогою додатка PowerPlant ви можете дистанційно керувати G36, відстежувати рівень заряду акумулятора та споживання енергії в режимі реального часу, а також оптимізувати налаштування заряджання для забезпечення стабільної роботи ваших пристроїв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вага | 35 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 3072 |
| Ємність, мА*г | 853333 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | є |
| Вихід USB Type-A | 2 х 15 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 15 Вт |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/30A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 3 х 220-240 В |
| Колеса | немає |
| Колір | Чорний |
| Ліхтарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 1800 Вт |
| Номінальна потужність | 3600 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 5000 Вт |
| Робоча температура | немає даних |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 510 x 350 x 382 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1200 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, Qi бездротова |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 2 роки |
| Час заряджання від прикурювача | 1.8 рік |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.8 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 907 ₴


