
Ноутбук HP ProBook 4 G1ah 16 (AW8Q5AV_V8) Silver
47 977 ₴
- Немає в наявності
- Код: AW8Q5AV_V8
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ноутбук HP ProBook 4 G1ah з надійним процесором AMD Ryzen допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти різних рівнів складності. Швидка оперативна пам’ять з можливістю модернізації дасть змогу ефективно працювати в багатозадачному режимі. Додатковий слот SO-DIMM дає змогу легко збільшити об’єм оперативної пам’яті для виконання ще більш ресурсоємних задач. 16-дюймовий WUXGA екран з IPS матрицею чудово підходить для роботи з документами та мультимедіа, а вбудована 5MP IR веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміумкласу перетворюють ноутбук на відмінний варіант для проведення відеоконференцій. Ноутбук HP ProBook 4 G1ah оснащений клавіатурою з цифровим блоком та підсвічуванням і високоточним тачпадом. Він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців дасть змогу швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму. Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. З'єднуйтесь з мережею з використанням інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 7. Компактний і тонкий корпус HP ProBook 4 G1ah вагою 1.74 кг робить його зручним для транспортування та виконання завдань в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Емкість акумулятора | 56 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251.1х17 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 24 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | ProBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 3,2 - 4,9 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 977 ₴






