
Зарядна станція PowerPlant G24 Pro 2048Wh, 2400W (PB931545)
66 131 ₴
- Немає в наявності
- Код: PB931545
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Потужна домашня резервна електростанція G24 Pro - це система резервного електропостачання для дому, призначена як для тривалих перебоїв у електропостачанні, так і для щоденного використання. Завдяки безпрецедентній ємності 17.40 кВт·год один пристрій здатний забезпечити електроенергією весь ваш будинок. Сумісність із різноманітними джерелами енергії - від сонячної до природного газу - дозволяє задовольнити ваші мінливі потреби в електроенергії. Технологія сонячної генерації MPPT Максимізуйте потенціал сонячної енергії, використовуючи нашу інноваційну конструкцію з подвійним сонячним входом для одночасного використання декількох фотоелектричних (PV) джерел, кожне з яких має незалежну технологію відстеження точки максимальної потужності (MPPT). Технологія бездротової зарядки G24 Pro оснащений технологією бездротової зарядки та може бути обладнаний портативним джерелом живлення, пропонуючи гнучкі енергетичні рішення, адаптовані до ваших потреб. Перевірена часом батарея, створена для тривалого терміну служби. Акумулятори бувають різних форм, розмірів та хімічного складу. G24 Pro використовує LiFePO4-акумулятор як рішення для резервного живлення будинку, що забезпечує понад 3000 циклів заряджання. Довговічний та захищений Наш акумулятор створений, щоб витримувати роки інтенсивного використання, а безпека є нашим головним пріоритетом. Наша вдосконалена система управління акумулятором (BMS) постійно регулює напругу, струм та температуру, щоб забезпечити безпеку та оптимальну продуктивність. Паралельний режим: 17,4 кВт·год, вихідна потужність 6000 Вт У паралельному режимі енергетична станція G24 Pro забезпечує вражаючу вихідну потужність 17,4 кВт·год та 6000 Вт, надаючи надійне та довготривале живлення для різних застосувань. Екологічні рішення для енергопостачання G24 PRO пропонує більш екологічне рішення для енергопостачання. Без витрат на технічне обслуговування та придбання газу ви можете заощадити щонайменше в 5 разів більше грошей порівняно з витратами на природний газогенератор протягом усього терміну його експлуатації. Підключіть PowerPlant G24 Pro до ваших існуючих сонячних панелей, щоб використовувати чисту енергію без викидів, шуму та втрат при перетворенні енергії. Легко зберігайте надлишкову електроенергію для живлення вашого будинку вночі та зменшуйте рахунки за електроенергію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 2048 |
| Ємність, мА*г | 568889 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | є |
| Вихід USB Type-A | 2 х 15 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 15 Вт |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/30A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 3 х 220-240 В |
| Колеса | немає |
| Колір | Чорний |
| Ліхтарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 4800 Вт |
| Робоча температура | немає даних |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 510 х 350 х 322 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1200 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, Qi бездротова |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 2 роки |
| Час заряджання від прикурювача | 1.8 рік |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.8 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 131 ₴


