
Акустична система JBL GO 5 Purple (JBLGO5PUR)
1 775 ₴
- В наявності
- Код: JBLGO5PUR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бери й вирушай. Великі емоції в кишеньковому форматі. JBL Go 5 має справді потужне звучання. Легендарний звук JBL яскраво розкривається через кришталево чисті деталі та глибокий, насичений бас, який здається неймовірно потужним для корпусу такого розміру, що вміщується на долоні. Але Go 5 — це більше, ніж просто культове звучання. Нове контурне підсвічування створює м’яке атмосферне сяйво, а також пропонує змінні теми та візуальні індикатори ввімкнення, сполучення та рівня заряду акумулятора. Із часом автономної роботи до 10 годин JBL Go 5 легко супроводжуватиме вас музикою з ранку до вечора. Беріть цю колонку із захистом IP68 від води, пилу та падінь куди завгодно — і більше не хвилюйтеся через раптовий дощ або випадкове вислизання з рук. А якщо вечірка потребує ще гучнішого звучання — ця колонка впорається. З’єднайте дві Go 5 через AirTouch для справжнього стереозвуку або скористайтеся Auracast, щоб підключити кілька колонок JBL з підтримкою Auracast і зробити музику ще масштабнішою. А з додатком JBL Portable ви зможете по-справжньому налаштувати звучання під себе. Особливості та переваги Великий звук у вас на долоні JBL Go 5 забезпечує ще гучніше легендарне звучання JBL і ще глибший бас, ніж раніше. Це дійсно масштабний звук від колонки, яка легко вміщується на долоні. Атмосферне контурне підсвічування, що піднімає настрій Створюйте потрібну атмосферу завдяки контурному підсвічуванню. Обирайте світлові теми та отримуйте візуальні індикатори ввімкнення, сполучення, низького рівня заряду акумулятора або режиму Auracast. До 10 годин роботи з Playtime Boost Насолоджуйтеся музикою до 8 годин, а з Playtime Boost — ще додаткові 2 години. Так ви отримаєте ще більше задоволення від кожного заряду. Повний захист від пилу, води та падінь Пляжний день, раптовий дощ чи незграбний рух — не проблема. Завдяки захисту IP68 від води та пилу, а також міцній конструкції із захистом від падінь JBL Go 5 продовжує працювати за будь-яких умов. Миттєве стереосполучення AirTouch Достатньо з’єднати дві колонки JBL Go 5, щоб підключити їх через AirTouch і отримати справжній стереозвук. Система миттєво формує лівий і правий канали. Об’єднання колонок і відтворення через Auracast Розширюйте звучання, бездротово об’єднуючи кілька колонок JBL із підтримкою Auracast для ще ширшого та більш захопливого звукового простору. Чистий звук із lossless playback Підключайтеся та слухайте свої плейлисти в максимально чистому вигляді. JBL Go 5 підтримує передачу аудіо lossless через USB-C для високоякісного стримінгу з точним відтворенням кожної деталі. *Потрібен сумісний lossless-аудіоконтент із підтримуваних застосунків або сервісів. Налаштування через додаток JBL Portable Зробіть колонку по-справжньому своєю. Точно налаштовуйте звук за допомогою 7-смугового еквалайзера, обирайте світлові теми та оновлюйте функції пристрою в реальному часі — усе це в додатку JBL Portable. Перероблений пластик, без PVC, упаковка з паперу з сертифікацією FSC У JBL Go 5 використано перероблений пластик і тканину без PVC, отримані з післяспоживчої сировини, а також перероблений магніт динаміка. Упаковку надруковано соєвими чорнилами на папері з сертифікацією FSC. Сумісність із JBL EasySing Mic Mini JBL Go 5 сумісна з JBL EasySing Mic Mini. Доступність може відрізнятися залежно від регіону. Продається окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 1000 мАг |
| Індикація | заряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | >85 дБ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Харчування | Акумулятор |
| Кардрідер | немає |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | Фіалковий |
| Кількість / Діаметр динаміків | 1 х 1.75 дюйма |
| Мікрофон | Ні. |
| Міцність | 4.8 Вт |
| Протиударна | Да |
| пульт ДУ | немає |
| Підсвічування | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 101 x 77.4 x 43 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | петля |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | Портативні |
| Тип з' єднання | Бездротова |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної роботи | до 10 годин |
| Частотний діапазон | 100 - 19 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴




