
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500Gb Seagate Barracuda Pro 128MB 7200rpm (ST500LM036)
2 135 ₴
- В наявності
- Код: ST500LM036
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній жорсткий диск 2,5" Seagate ST500LM036 об’ємом 500 Гб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 г |
| Висота | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 100.35 х 69.85 х 7 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний рівень шуму | немає даних |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Barracuda Pro |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 1.9 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | 0.7 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час на роботу на відмову | 600 000 рік |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 160 Мб/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 135 ₴


