
Блок живлення Chieftec GPS-400A8
1 517 ₴
- В наявності
- Код: GPS-400A8
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель GPS-400A8 відноситься до нової серії SMART, що пропонує користувачам хорошу продуктивність поряд з високою якістю. Блок живлення пофарбований в чорний колір і оснащений довгими «рідними» проводами і шнуром живлення, а також упакований в твердий картон для кращого захисту. З ККД більше 80%, модель GPS-400A8 відповідає екологічним вимогам, маючи привабливу ціну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | PS II |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 18А |
| +12V2 | 17А |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 18А |
| +5Vsb | 2.5А |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | немає |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | 1 |
| molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 1 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | Активний |
| SATA | 3 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | немає даних кг |
| Напруження | 230 В |
| Габарити | 150х140х87 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабеля | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| ККД | 80% |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Міцність | 400 |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 517 ₴


