
Принтер А4 кол. Canon Maxify BX110 with Battery з Wi-Fi (7069C027)
21 688 ₴
- В наявності
- Код: 7069C027
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Canon MAXIFY BX110 з акумулятором Подорожуйте без компромісів у роботі. Завдяки вбудованій батареї, бездротовому підключенню та управлінню зі смартфона ви зможете друкувати документи та фото професійної якості в будь-якому місці. Друк на ходу Керуйте принтером через Wi-Fi з ПК, ноутбука, смартфона або планшета та створюйте текстові матеріали або фотографії без полів формату А4. Завдяки акумулятору завжди будете готові вчасно виконати завдання. Збережіть до 5 шаблонів та друкуйте їх одним натисканням кнопки. Ідеальне рішення для мобільної роботи MAXIFY BX110 – компактний та універсальний струменевий принтер, який стане незамінним помічником у ділових поїздках. За межами офісу Друкуйте креслення, дозволи чи схеми на будівельних майданчиках та у проектних студіях. У транспорті Отримуйте документи безпосередньо на авто чи складі, зберігаючи бізнес у русі. Безпечно Друк у стаціонарному транспортному засобі із надійним захистом даних. Основні переваги MAXIFY BX110 Мобільність Друкуйте до 330 сторінок на повному заряді акумулятора, заряджайте пристрій через USB Type-C у дорозі або офісі. Підключення Використовуйте Canon PRINT, AirPrint (iOS), Mopria® (Android) або Wireless Direct без роутера. Якість друку Пігментне чорнило забезпечує чіткий текст, барвисте – насичене фото з терміном зберігання до 100 років. Зручність OLED-екран 1,44", швидкість друку - до 9 изобр./хв у монохромі та 5,5 изобр./хв у кольорі. Безпека: захист WPA3, шифрування TLS1.3 та автоматичне оновлення прошивки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 322x307x245 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | монохромний |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергетична вартість | 8 Вт |
| Живлення від акумулятора | є |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект поставки | принтер, адаптер змінного струму, кабель живлення, чорнильниці: пігментні чорні чорнила PGI-35, кольорові чорнила CLI-36 CMYK, друкуюча головка, USB-кабель Type C, кріплення для перезаряджуваної батареї LK-72, посібники користувача та інші документи |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Chrome / Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 200 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200x4800 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Ні. |
| Сумісні картриджі | PGI-35, CLI-36 |
| Технологія друку | Струминний друк |
| Тип сканування | немає |
| Факс | Ні. |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | 5.5 |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 9 стр/хв |
| Щільність паперу | 64-275 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 688 ₴





