
Смарт-годинник Mibro A3 Dark Gray
2 066 ₴
- В наявності
- Код: XPAW022D
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт-годинник Mibro Watch A3 Dark Gray (XPAW022) – стиль, функціональність і надійність Mibro Watch A3 – це елегантний і функціональний смарт-годинник у стильному темно-сірому кольорі, який стане ідеальним компаньйоном для активного життя. Завдяки 1,85-дюймовому HD-дисплею, корпусу з металу та силіконовому ремінцю, пристрій поєднує в собі сучасний дизайн і комфортне носіння. Основні особливості: - Якісний дисплей – 1,39 із насиченими кольорами та широкими кутами огляду. - Функції здоров’я – вимірювання пульсу, рівня кисню в крові (SpO2), моніторинг сну та фізичної активності. - Підтримка спортивних режимів – понад 100 тренувальних програм для занять спортом. - Висока автономність – до 10 днів роботи на одному заряді завдяки ємному акумулятору. - Захист від води – дозволяє не хвилюватися про бризки та піт під час тренувань. - Зручні повідомлення – синхронізація зі смартфоном для відображення дзвінків, повідомлень та сповіщень із соцмереж. Mibro Watch A3 – це не просто аксесуар, а надійний помічник у повсякденному житті та спорті!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mibro |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкість акумулятора | 300 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 45 г кг |
| Вбудована пам'ять | - |
| Вбудований мікрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR20 (2 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантія | 14 днів |
| Голосові повідомлення | є |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 1.39" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Колір корпусу | Dark Gray |
| Колір ремінця | Dark Gray |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | немає |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | без NFC |
| Роздільна здатність екрана | 360 х 360 |
| Розмір ремінця | 22 x 265 мм |
| Розміри корпусу | 45.2 х 11.6 мм |
| Серія годинників | Mibro Watch A3 |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Тип матриці | IPS |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплею | Піпетка |
| Час автономної роботи | до 10 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 066 ₴







