
Планшет Blackview Tab 18 12/256GB LTE Space Grey (6931548314622)
10 524 ₴
- В наявності
- Код: 6931548314622
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Незважаючи на надвеликий 12-дюймовий екран, Tab 18 більш зручний у використанні, адже його товщина складає лише 7,9 мм, а вага - 632 г. Плоскі краї відповідають витонченому вигину задньої кришки. Тонко текстурований, Tab 18 виблискує з кожного кута, демонструючи свій простий та елегантний вигляд. 12-дюймовий надширокий екран з роздільною здатністю 2.4K робить кожне зображення і текст більш чітким і яскравішими. Симетричні, тонкі рамки роблять перегляд на Blackview Tab 18 більш захоплюючим і комфортним, що робить його ідеальним для редагування документів, потокового відео та багатозадачності. Tab 18 оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G99, який забезпечує високу продуктивність при низькому енергоспоживанні. Це дозволяє пристрою з легкістю справлятися з різноманітними завданнями, включно з інтенсивними іграми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Сірий |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 632 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8800 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 12.0" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | з чохлом |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Основа камери | 16 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Розмір (ВхШхГ) | 277.6х173.2х7.9 мм |
| Серія | Blackview Tab 18 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2.2 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 524 ₴







