Ноутбук HP Omen 17-db1007ua (C3UM7EA) Black
75 073 ₴
- Немає в наявності
- Код: C3UM7EA
Ноутбук HP Omen 17-db1007ua (C3UM7EA) BlackНемає в наявності
75 073 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дисплей з ефектом занурення Вражаючий 17" IPS-дисплей із VRR та 100% охоплення sRGB – це все, що вам потрібно. Продуктивність ШІ наступного покоління Майбутнє ігор настало завдяки новим процесорам AMD Ryzen AI серії 300 із підтримкою ШІ та відеокартам NVIDIA RTX серії 50. Створений для ігор, готовий до всього Завдяки 1-зонній клавіатурі RGB з цифровим блоком та FHD-камері новий OMEN 17 готовий до всього. Процесори AMD Ryzen AI 300 із графічним ядром AMD Radeon Пориньте у світ інструментів генеративного ШІ та цифрових помічників на сучасних ПК зі штучним інтелектом на базі процесорів AMD Ryzen AI 300. Технологія AMD FreeSync Premium Кожен геймер заслуговує на безперебійний ігровий процес і високу продуктивність. Грайте впевнено з високою частотою оновлення, компенсацією низької частоти кадрів і мінімальною затримкою. Дисплей із сертифікацією AMD FreeSync Premium до ваших послуг. Змінна частота оновлення Отримайте найкращу продуктивність для творчої роботи, не жертвуючи при цьому терміном служби батареї. Технологія VRR дає змогу вашому комп’ютеру динамічно регулювати частоту оновлення залежно від частоти кадрів вмісту, який ви переглядаєте. Дисплей, що пройшов сертифікацію Eyesafe Сертифіковані дисплеї Eyesafe відповідають вимогам TUV щодо низького випромінювання синього світла та стандартам Eyesafe для захисту очей від шкідливого синього світла без спотворення кольорів, щоб зменшити навантаження на очі під час тривалої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.95 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 83 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 397.5х227.9х30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5060 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 24 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Omen |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 4,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 073 ₴


