
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256GB Gray (6931548317623)
5 907 ₴
- В наявності
- Код: 6931548317623
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонкий та легкий планшет Blackview Tab 9 – це відмінний баланс ціни та якості. Він працює на базі потужного восьмиядерного процесора Unisoc T606, тому забезпечує бажану швидкодію при виконанні будь-яких завдань. 10.95-дюймовий FHD екран з частотою 120 Гц відтворює чітке реалістичне зображення та плавне відео. Різні користувацькі режими – режим читання, нічний та темний режими дозволяють налаштувати екран відповідно до потреб користувачів та зовнішніх умов освітлення. Планшет Blackview Tab 9 оснащений основною 13МП камерою з підтримкою функції Google Smart Lens, 5МП фронтальною камерою з технологією розпізнавання обличчя та двома Smart-K динаміками, які відтворюють чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне Full HD відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя. Підтримка Widevine L1 дозволяє відтворювати відео у роздільній здатності до 1080р з таких преміальних сервісів як Netflix, HBO, Amazon Prime, Disney+ і YouTube.та інших. Бездротові технології Bluetooth і дводіапазонний Wi-Fi 5 забезпечують швидкі мережеві підключення та обмін даними. Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 6 ГБ, яку можна розширити до 18 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та миттєво перемикатись між додатками. 256 ГБ вбудованої пам’яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту. Не витрачайте час на внесення пін-коду – сканер обличчя захистить вашу конфіденційну інформацію та допоможе миттєво розблокувати гаджет. Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS, яка базується на Android 14, забезпечує належний захист даних та пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить планшет простим та зручним у користуванні. Професійний пакет WPS Office дозволяє легко створювати, редагувати та спільно працювати над документами Word, електронними таблицями, PowerPoint і PDF-файлами. Підключайте до Blackview Tab 9 бездротову клавіатуру та мишу та працюйте у режимі комп’ютера. Відкривайте для перегляду одночасно два вікна та ставайте ще ефективнішими. Акумулятора ємністю 8200 мA*год вистачає до 37 годин розмов, до 15 годин прослуховування музики, 5 годин перегляду відео або до 432 годин у режимі очікування. Функція швидкої зарядки 10 Вт допоможе швидко поповнити заряд планшета. Захисний чохол-підставка убезпечить планшет Blackview Tab 9 від пошкоджень при випадкових ударах та падіннях та допоможе зручно розташувати планшет під час роботи. У комплект постачання також входить армована захисна плівка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 512 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8200 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.95" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | Немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація система | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисна плівка |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основа камери | 13 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 256.9 x 168.5 x 9.5 мм |
| Серія | Blackview Tab 9 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | більше 1,2 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 907 ₴









