Ноутбук HP Victus 15-fa2012ua (D06GXEA) Mica Silver
77 046 ₴
- Немає в наявності
- Код: D06GXEA
Ноутбук HP Victus 15-fa2012ua (D06GXEA) Mica SilverНемає в наявності
77 046 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий ноутбук у міцному та компактному корпусі HP Victus 15 допоможе здобути вам бажану першість. Він працює на основі надійного процесора Intel Core та дискретної графічної системи Nvidia GeForce RTX 50-ої серії. Швидка оперативна пам’ять з можливістю модернізації забезпечує блискавичну реакцію, а високопродуктивний твердотільний накопичувач надає об’ємне сховище для файлів. Завантажуйте великі файли та отримуйте до них доступ за лічені секунди. FHD екран з IPS матрицею відтворює чітке реалістичне зображення. З частотою оновлення 144 Гц ви отримаєте плавне відео без розмиття і розривів. Антиблікове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вузькі рамки корпусу додають витонченості дизайну та заощаджують корисний простір. Вбудовані HD веб-камера, мікрофон з технологією пониження рівня фонового шуму та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення відеоконференцій. Ноутбук HP Victus 15 оснащений тихою клавіатурою з українською розкладкою та підсвічуванням – ви зможете ефективно долати ігрові перешкоди навіть в умовах недостатнього освітлення. Високоточний чутливий тачпад робить навігацію простою. HP Victus 15 оснащений роз’ємом HDMI, двома швидкісними портами USB-A та одним USB Type-С – підключайте до нього усі необхідні пристрої, монітори, проєктори тощо. Встановлюйте з’єднання з мережею через бездротову технологію Wi-Fi або інтерфейс RJ-45, підключайте периферійні пристрої за допомогою Bluetooth. Надійний ємнісний акумулятор HP Victus 15 підтримує функцію швидкого заряджання, він поповнює свій заряд до 50% приблизно за 30 хвилин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.29 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 70 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.9х255х23.5 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Кардрідер | SD |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5060 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 24 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Victus |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,4 — 4,9 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 046 ₴


