Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ6AV_V1) Silver
32 413 ₴
- Немає в наявності
- Код: B3FZ6AV_V1
Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ6AV_V1) SilverНемає в наявності
32 413 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міцний та надійний ноутбук HP ProBook 4 G1iR з потужним процесором Intel Core допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти різних рівнів складності. 14-дюймовий WUXGA екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вбудована 5MP IR веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення відеоконференцій. Ноутбук HP ProBook 4 G1iR оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову. Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 7Е. У ноутбуці HP ProBook 4 G1iR можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу забезпечує постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та забезпечить автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень. Компактний і тонкий корпус вагою 1,39 кг робить HP ProBook 4 G1iR зручним для транспортування та роботи в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Емкість акумулятора | 56 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 318.6х224.3х17 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | ProBook |
| Серія процесора | Intel Core 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 1,2 — 4,7 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 413 ₴


