
Комп`ютерний стіл Anda Seat Seeker Black (AD-D-PT-1600-01-B)
12 125 ₴
- В наявності
- Код: AD-D-PT-1600-01-B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створений для ігор. Створіть свій власний стиль ігрової зони. Широкий простір, вільний від обмежень. Надзвичайно широкий робочий стіл 160 x 60 см PLU L-подібної форми, ергономічний дизайн вигнутої поверхні, насолоджуйтеся роботою, не притискаючись до живота, насолода від гри та перемога. Зона зберігання зліва, бойова зона посередині та робоча зона справа. Футуристичний робочий стіл з вуглецевого волокна. Текстура вуглецевого волокна, сповнена відчуттям технологій майбутнього. Покращена текстура, висока міцність, стійкість до високих температур та корозії. Основа столу з вуглецевої сталі, зносостійка та антикорозійна Поворотний підсклянник Вбудована підставка для навушників Регульована підставка для ніг Прихований вхідний отвір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Відкриті полиці | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал стола. | ДСП, пластик |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | немає |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | немає |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | кутовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 125 ₴











