
Комп`ютерний стіл OfficePro ODM270DW
2 476 ₴
- В наявності
- Код: ODM270DW
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OfficePro ODM270 — це компактний приставний стіл з регулюванням висоти, створений для зручної роботи з ноутбуком або письмових завдань у будь-якому просторі. Завдяки вбудованому в ніжку газліфту висота столу легко та плавно регулюється в діапазоні від 710 до 1060 мм, без ривків і зайвих зусиль. Приховані коліщатка забезпечують мобільність і дозволяють без проблем під’їжджати під ліжко, диван чи крісло, роблячи стіл максимально зручним для використання у вітальні або спальні. Робоча поверхня з ДСП з меламіновим покриттям розміром 710х400 мм і товщиною 16 мм витримує навантаження до 8 кг, що ідеально підходить для ноутбука, книги або аксесуарів. Закруглені кути підвищують безпеку та комфорт у щоденному використанні, а можливість роботи стоячи допомагає зменшити навантаження на спину та урізноманітнити робочий процес. OfficePro ODM270 — практичне, легке й ергономічне рішення для коротких робочих сесій або відпочинку з ноутбуком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Ширина | 710 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 710-1060 мм мм |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Відкриті полиці | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кабельний ввід | немає |
| Колір | темне дерево та чорний |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал стола. | ДСП |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | є |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 476 ₴











