Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 1500VA/1350W (9SX1500I)
57 005 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9SX1500I
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 1500VA/1350W (9SX1500I)Немає в наявності
57 005 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ДБЖ Eaton серії 9SX забезпечує високий рівень надійності, гнучкість і вдосконалений захист інфраструктури в промисловості, медицині, а також у сфері інформаційних і мережевих технологій, систем зберігання даних і телекомунікації. Це джерело безперебійного живлення забезпечує захист за схемою постійного під’єднання до мережі живлення з подвійним перетворенням струму та має зручний форм-фактор. Графічний РК-дисплей Новий графічний РК-дисплей надає на одному екрані чітку інформацію про стан безперебійника та виміряні показники. Положення рідкокристалічного дисплея можна відрегулювати так, щоб забезпечувати найкращі кути огляду під час використання. Готовий до віртуалізації Завдяки додатковій мережевій платі та програмному пакету Intelligent Power Software Suite компанії Eaton, сумісному з усіма основними операційними системами, ДБЖ 9SX безперешкодно інтегрується в провідні програмні середовища віртуалізації та з хмарними інструментами взаємодії. Збільшений час роботи Джерело безперебійного живлення Eaton серії 9SX дає змогу збільшити час автономної роботи завдяки доповненню системи зовнішніми акумуляторними модулями з підтримкою функції гарячої заміни. Такі додаткові акумуляторні модулі автоматично розпізнаються ДБЖ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Напруження | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 160х252х437 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1350 Вт |
| Потужність повна | 1001 — 1500 ВА |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 005 ₴


