Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1020ua (C9RS1EA) Blue
56 916 ₴
- Немає в наявності
- Код: C9RS1EA
Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1020ua (C9RS1EA) BlueНемає в наявності
56 916 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Створюйте контент, працюйте на ходу та поринайте у світ розваг завдяки серії HP OmniBook 5. Щоденні прориви на основі штучного інтелекту Залишайтеся продуктивними в дорозі завдяки процесору Intel Core Ultra, технології HP Fast Charge та гарячій клавіші Copilot. Ширший і яскравіший дисплей Насолоджуйтеся приголомшливим зображенням на чіткому, якісному, великому екрані, який ідеально підходить як для роботи, так і для розваг. Залишайтеся на зв'язку та діліться ідеями без зайвих зусиль Приєднуйтеся до конференц-викликів у дорозі завдяки швидкому підключенню Wi-Fi, FHD-камері, ефектам Windows Studio та технології шумозаглушення на основі ШІ. Intel Graphics Насолоджуйтеся яскравими зображеннями з ефектом занурення в програмах для творчості та іграх. Співвідношення сторін 16:10 Завдяки співвідношенню сторін 16:10 ви зможете прокручувати менше та переглядати більше вмісту. Антивідблискове покриття Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.77 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 59 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.7х254.8х17.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | OmniBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 5,2 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 916 ₴


