Акумуляторна батарея Hub Power HPL-128 12.8V 8AH LiFePO4
1 618 ₴
- Немає в наявності
- Код: HPL-128
Акумуляторна батарея Hub Power HPL-128 12.8V 8AH LiFePO4Немає в наявності
1 618 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Hub Power HPL-128 – це літій-залізо-фосфатний акумулятор нового покоління, створений для стабільної роботи в умовах частих циклів розряду. На відміну від звичайних AGM батарей, які "вмирають" після 200-300 глибоких розрядів, технологія LiFePO4 дозволяє використовувати пристрій роками, забезпечуючи понад 3000-5000 циклів без значної втрати ємності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 8 А·г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -10°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618 ₴


