Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus, 600W, 286Wh (EFRIVER3PLUS-EU-CBOX)_EU
14 418 ₴
- Немає в наявності
- Код: EFRIVER3PLUS-EU-CBOX_EU
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus, 600W, 286Wh (EFRIVER3PLUS-EU-CBOX)_EUНемає в наявності
14 418 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компактна та потужна зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus EcoFlow RIVER 3 Plus – справжня міць серед компактних зарядних станцій. З ємністю 286 Вт·ч та номінальною потужністю 600 Вт пристрій легко справляється з більшістю завдань. RIVER 3 Plus може мати до 90% побутових приладів. А завдяки технології X-Boost – забезпечити роботу девайсів потужністю до 1200 Вт. Є додатковий вбудований світловий елемент. Станція живить до 99% пристроїв. Ідеальне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) RIVER 3 Plus - це висококласне рішення, спеціально створене для роботи з чутливими пристроями, адже зарядна станція всього за 10 мс переключається в режим безперебійного живлення (ДБЖ). Девайс гарантує безперебійну роботу техніки під час несподіваних перебоїв із електропостачанням. RIVER 3 Plus - перша станція, оснащена інтерфейсом, сумісним із ПК та мережними накопичувачами даних (NAS). Рішення забезпечує безперервну роботу та захист даних під час перебоїв електропостачання. Наприклад, заряд станції досягає низького рівня (від 10% до 5%), спеціальне програмне забезпечення Power Manager відправляє сповіщення на телефон, програма пропонує користувачеві зберегти дані та ініціює правильне автоматичне вимкнення програм. Технологія X-GaNPower Завдяки інноваційній технології X-GaNPower станція демонструє потужну енергоефективність, що дозволяє вдвічі продовжити час роботи малопотужних пристроїв. При цьому RIVER 3 Plus зберігає компактний дизайн (станція на 30% менша за розміром, ніж моделі попередньої лінійки RIVER 2) та мінімальний рівень шуму – всього 30 дБ. Способи та швидкість зарядки Завдяки технології X-Stream, RIVER 3 Plus може зарядитися від мережі змінного струму лише за 1 годину. Від сонячних панелей, використовуючи енергію відновлюваних ресурсів, RIVER 3 Plus може повністю зарядитись протягом 1,5 години. * На швидкість заряджання можуть впливати різні фактори: потужність сонячної панелі, освітленість та кут падіння світла, температура навколишнього середовища. ** Сонячні панелі продаються окремо. RIVER 3 Plus можна заряджати від автомобільного акумулятора під час руху автомобіля. А завдяки розумному генератору (бензин/газ) зарядна станція може відновити свій заряд протягом 1 години. Акумулятор LiFePO4 Портативні зарядні станції EcoFlow оснащені сучасними літій-залізо-фосфатними акумуляторами LiFePO4, що забезпечують 3000+ циклів розрядки/зарядки протягом 10 років щоденного використання, поки ємність станції не досягне 80%. Технологія захисту акумулятора X-Guard Серія зарядних станцій RIVER 3 оснащена передовим хмарним алгоритмом моніторингу, який включає понад 40 заходів безпеки, що захищають акумулятор від різних ризиків, пов’язаних із струмом, напругою та температурою. Ступінь захисту Завдяки стандарту IP54 акумулятор надійно захищений від вологи. Міцний вогнестійкий корпус розрахований на суворі умови експлуатації і навіть після падіння з висоти 1,5 метра RIVER 3 Plus залишиться неушкодженим. Інтелектуальне управління Завдяки оновленій версії програми EcoFlow, ви отримуєте докладнішу інформацію про процес заряджання та стан акумулятора. Підключайтеся без зусиль через Bluetooth та Wi-Fi, та керуйте пристроєм дистанційно, навіть коли ви знаходитесь поза домом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Вага | 4.7 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 286 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 380 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Водонепроникний корпус | є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 3 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | Чорний |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 380 Вт |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 5 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 1200 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 220 Вт |
| Розміри | 234 x 231x 146 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 220 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 1 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.5 рік |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 418 ₴


