Джерело безперебійного живлення FSP Champ 1K, 1000VA/900W, LCD, USB, 3xSchuko
15 156 ₴
- Немає в наявності
- Код: PPF8001300
Джерело безперебійного живлення FSP Champ 1K, 1000VA/900W, LCD, USB, 3xSchukoНемає в наявності
15 156 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
FSP Champ - це високопродуктивна версія онлайн-ДБЖ з подвійним перетворенням з коефіцієнтом вихідної потужності 0,9 і функцією ECO для економії енергії. Виконано в невеликому корпусі з мікропроцесорним контролером. Просте управління за допомогою кнопок і світлодіодних індикаторів стану, що дозволяє швидко моніторити і налаштовувати режими роботи ДБЖ. ДБЖ FSP Champ 1K є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійне і доступне рішення для захисту електроніки в домашніх умовах чи малих офісах. Він забезпечить стабільність живлення в умовах непередбачуваних ситуацій і допоможе уникнути втрати даних і перешкод у роботі вашого обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Напруження на робочому місці | 220-230 В ± 10% |
| Напруження | 180-280 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 145х220х282 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає даних |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Захист від перезавантаження | немає даних |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 3 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 3 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 156 ₴


