
Зарядна станція BLAUPUNKT JuiceBox 2000, 2400W, 2048Wh, LiFePO4 з водонепроникною сумкою
39 169 ₴
- Немає в наявності
- Код: BPPS2000A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Застосування Blaupunkt JuiceBox 2000 - ідеальний компаньйон для пригод на природі, походів, вечірок у саду, будівельних майданчиків без підключення до електромережі або як надійне аварійне резервне джерело живлення. Завдяки зручному дизайну та літій-залізо-фосфатному акумулятору ємністю 2048 Вт·ч він забезпечує електроживлення у будь-якому місці та у будь-який час. Способи виведення енергії Видаючи вихідну потужність до 2400 Вт від мережі 220 В через 4 розетки Schuko, JuiceBox може забезпечити живлення практично будь-якого електронного приладу. Потужні прилади (наприклад, фени, плити, електроінструменти): 1-2 години Пристрої середньої потужності (наприклад, холодильники, комп’ютери, телевізори, освітлення): 10–30 годин На дисплеї відображається споживання в реальному часі та час роботи, що залишився. Крім того, кілька USB-портів (3хUSB 2.0, 3хUSB Type-C) дозволяють заряджати смартфони та інші мобільні пристрої; батарея цієї портативної електростанції забезпечує близько 100-200 циклів заряджання типового акумулятора телефону. 2 розетки DC5521 і автомобільна розетка 12 В задовольняють решту потреб у мобільному живленні. Варіанти зарядки Blaupunkt JuiceBox 2000 пропонує гнучкі варіанти заряджання: Побутова розетка потужністю до 1800 Вт (повна зарядка менше ніж за 70 хвилин) Автомобільний прикурювач для заряджання під час руху (зарядний кабель у комплекті) Сонячні панелі потужністю до 500 Вт, що робить його екологічним рішенням у галузі енергозбереження Термін служби Розроблений для тривалої роботи, JuiceBox 1000 витримує понад 3500 циклів заряджання, забезпечуючи роки надійної роботи. Мобільний додаток Підключіть JuiceBox до програми Wonderfree для дистанційного керування пристроєм. Програма дозволяє регулювати параметри потужності, відстежувати споживання енергії в режимі реального часу та контролювати внутрішню температуру, забезпечуючи повний контроль та зручність використання зі смартфона.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Вага | 22 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 4 |
| Ємність, Вт*г | 2048 |
| Ємність, мА*г | 640000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 1800 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 x 45 Вт, 2 х 20 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 4 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з сірим |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1800 Вт |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 13 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 4800 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 В |
| Розміри | 399 х 286 х 320 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1000 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 1.5 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 4 роки |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 169 ₴





