Джерело безперебійного живлення Full Energy BBGP-220/15Pro
4 632 ₴
- Немає в наявності
- Код: BBGP-220/15Pro
Джерело безперебійного живлення Full Energy BBGP-220/15ProНемає в наявності
4 632 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення BBGP-220/15Pro, offline (резервне) потужністю 1500VA/900W із 2 вбудованими акумуляторами 9Ah AGM, з РК-дисплеєм. Форма вихідної напруги: апроксимована синусоїда. Де застосовується ДБЖ BBGP-220/15Pro призначене для захисту від основних неполадок з електроживленням: перевантаження, понижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі і застосовується в якості джерела безперебійного живлення для обладнання: ПК / факс / модем Невеликі сервери / локальна мережа Торговельне обладнання (лічильник банкнот) Обладнання контролю доступу і відвідуваності Невеликі термінали Обладнання SOHO (для малого бізнесу) Функціональні особливості Широкий діапазон вхідної напруги Автоматичне регулювання підвищення і пониження змінного струму, стабілізація вихідної напруги Функція автоматичного перезапуску ДБЖ і відновлення живлення Форма вихідної напруги – апроксимована синусоїда Автоматична зарядка у вимкненому стані Функція холодного старту Мікропроцесорне керування для забезпечення надійної роботи РК-дисплей, звукове сповіщення стану ДБЖ і акумулятора Сумісність з генераторами Простий, компактний, універсальний дизайн пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 11.7 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 220 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 122х195х360 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1001 — 1500 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | <6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 5 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 632 ₴


