
Мультиварка Redmond RMC-M26
1 790 ₴
- В наявності
- Код: RMC-M26
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультиварка REDMOND RMC-M26 – найновіша розробка з вражаючою багатофункціональністю та оригінальним дизайном за демократичною вартістю. Мультиварка M26 відрізняється своєю компактністю та ергономічністю, стильний зовнішній вигляд, 42 програми приготування, можливість відключення звукових сигналів створюють гармонійну єдність форми та змісту. Істотним плюсом є зручна програма МУЛЬТИПОВАР з можливістю самостійної установки часу та температури. M26 має унікальну функцію МАЙСТЕРШЕФ ЛАЙТ, яка дозволяє змінювати температуру та час приготування прямо в процесі роботи програми. Ви можете повністю перебудувати автоматичну програму на власний смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redmond |
| Об`єм | 5 л |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| У комплекті | книга "120 рецептів", контейнер для приготування на парі, мірний стакан, плоска ложка, тримач для черпака/ложки, черпак, шнур електроживлення |
| Внутрішнє покриття чаші | керамічне |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна кришка | відстутня |
| Колір корпусу | Сріблястий/чорний |
| Кількість програм для готування | 42 програми |
| Паоварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Програми | варіння, випічка, експрес, йогурт, молочна каша, мультикухар, на пару, паста, плов, рис/крупи, смаження, суп, тушкування |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 31 х 29.5 х 29 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | Електронне |
| Фритюрниця | немає |
| Функція скороварки | без функції скороварки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴



